ден.
еуросупер 95 бс
ден.
еуро супер 98 бс
ден.
еуродизел бс
ден.
течен нафтен гас (ТНГ)

Најсовремена безнинска станица, со сертифицирани горива

Бензинската станица располага со 8 позиции, каде можат да се наточат Еуросупер 95 БС, Еуросупер 98 БС, Еуродизел БС, Течен Нафтен Гас (ТНГ) како и AD BLUE.

Софистицирана станица, за технички преглед на сите видови моторни возила

Станицата за технички преглед располага со софистицирана опрема за преглед на сите видови моторни возила. Проверете го Вашето возило, регистрирајте го и добијте осигурвање на едно место.

Автоматизирана перална за автомобили, комбиња, автобуси и камиони

Светнете го Вашиот автомобил, комбе или камион со помош на автоматската перална, која гарантира брзина и не го оштетува заштитниот лак и бојата на вашето возило.

Супер маркет за сите Ваши потреби пред да тргнете на пат

Уживајте во Вашето патување било да сте сами или со вашите пријатели и семејство со производи купени од нашиот супер маркет. Секогаш, ладни пијалоци, намирници од проверени добавувачи и валидни рокови.

Ресторан со богато мени и Кафетерија за одмор и опуштање

Ресторанот нуди супер гастрономско искуство со богато мени од свежо приготвена храна во сопствена кујна.

Контактирајте нè

Бензинска станица

Работно време
00:00 – 24:00

пошта

Работно време
Понеделник – Петок
08:00 – 16:00
Сабота
08:00 – 15:00

МВР Шалтер

Работно време
Понеделник – Петок
08:00 – 15:00

рЕСТОРАН И КАФЕТЕРИЈА

Работно време
00:00 – 24:00

АВТО ПЕРАЛНА

Работно време
00:00 – 24:00

Технички Преглед

Работно време
Понеделник – Петок
08:00 – 16:00
Сабота
08:00 – 15:00

tehnicki@pinpetrol.mk

Осигурителен Брокер

Работно време
Понеделник – Петок
08:00 – 16:00
Сабота
08:00 – 15:00

osiguruvanje@pinpetrol.mk

СУПЕР ОПРЕМЕН МАРКЕТ

Работно време
00:00 – 24:00

поврзете сè со нас:

ЈАВЕТЕ СЕ НА


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/pinpetrol/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309